Firemní sítě

Řešíte ve své menší firmě časté výpadky nebo nedostupnost internetu? Nefunguje Vám správně síťová tiskárna, případně ji potřebujete zřídit? Rádi přijedeme a Vaše problémy vyřešíme. Zjistíme kde je problém a postaráme o nápravu.

Mezi nejčastější požadavky patří:
  • Analýza dosavadního připojení do sítě internet
  • Přídání nebo konfigurace síťové tiskárny
  • Nastavení sdílení složek / souborů
  • Kontrola bezpečnosti sítě a síťových hesel
  • Servis a údržba síťových prvků a serverů
  • Připojování dalších koncových zařízení do sítě
  • Údržba všech osobních počítačů v síti

Domácí sítě

Většina domácností je připojena do sítě internet pomocí jednoho počítače. Někdy je ale třeba vytvořit malou domácí síť, aby k internetu měli přístup všichni členové rodiny - ať už ze svých notebooků nebo chytrých mobilních telefonů. Jsme zastánci bezdrátových technologií, takže v případě rozvedení internetu po domě Vám nebudeme vrtat do zdí. Pokud nejste se svým internetovým připojením spokojeni a nevíte, jaký tarif si od poskytovatele zvolit, neváhejte využít naší analýzu.

Nejčastěji řešíme problém s připojením dalšího počítače (obvykle notebooku) ke stávající přípojce internetu. Pokud máte od svého providera pouze jeden přípojný kabel, vytvoříme zabezpečenou bezdrátovou sít, aby se každý počítač připojil i bez kabelu. Síť vždy zabezpečíme tak, aby se do ní nepřipojil žádný příživník. Cena za tuto službu se pohybuje okolo částky 1000 Kč + doprava.

Stala se Vám nehoda a jste na ni pojištěni? Využijte možnosti sepsání podkladů pro pojišťovnu přímo u nás v servise. Může se jednat o náhradu spojenou s opravou nebo vyplacení náhrady v případě, že zařízení není možné opravit.

Odborná práce na pobočce
Odborná práce u zákazníka
Doprava

300 Kč / hod.
500 Kč / hod.
8 Kč / km


OD LUNA - Olbrachtova 618/37, Liberec 15, 46015

Zavolejte nám - 731 429 258

Pondělí - Pátek: 8:30 - 12:30 a 13:30 - 17:30
Sobota: 8:30 - 11:30

facebook Podpořte IT servis Liberec na Facebooku!
Luna

Nejsme plátci DPH.

TOPlist