Tvorba WWW stránek

Potřebujete vytvořit jednoduchou webovou prezentaci? Rádi byste prodávali svoje výrobky na internetu, ale komerční řešení internetových obchodů jsou příliš nákladná? Máme pro Vás výhodná řešení.

Potřebuji webové stránky

Našim cílem je vytvořit uživatelsky přehledné a cenově dostupné webové stránky. Pokud máte ke tvorbě Vaší internetové prezentace omezené prostředky, využijte našich služeb. Umíme šetřit na správných místech, takže i s minimem prostředků můžeme vytvořit pěkný profil Vaší firmy. Nenechte se nalákat na tvorbu webu zdarma u konkurenčních firem. Mnohdy je služba podmíněna platbou vysokých měsíčních poplatků, které by jednorázovou investici zaplatily hned několikrát. U nás jsou roční poplatky za provoz minimální a slouží pouze k registraci doménového jména (adresa stránek) a webhostingu (fyzický úložný prostor).

Webové stránky děláme dynamické, takže všechny rubriky lze pomocí administrace editovat. Můžete si tak dávat na stránky libovolně často novinky nebo například upravovat neaktuální informace bez toho, aniž byste za tyto úkony platili. Všechny vytvořené stránky jsou umístěny na Vámi vybranou doménu druhého řádu - nazevdomeny.cz (česká), nazevdomeny.com (mezinárodní) nebo nazevdomeny.eu (Evropská unie).

Vytvoření webové prezentace - mini (4 strany) + doména a hosting na rok zdarma!
Vytvoření webové prezentace - standart (do 10 stran) + doména a hosting na rok zdarma!
Vytvoření složitější prezentace včetně fotogalerií, formulářů a zakázkového designu
Provoz doménového jména druhého řádu (něco.eu, něco.cz, něco.com) + webový prostor
Práce na vlastních webových stránkách
Práce na cizích webových aplikacích
Odborná práce na pobočce
Odborná práce u zákazníka
Doprava

3000 Kč
5000 Kč
dle náročnosti
cca 600 Kč / rok
300 Kč / hod.
cca 400 Kč / hod.
300 Kč / hod.
500 Kč / hod.
8 Kč / km


Aktuálně spravujeme:

 

Potřebuji internetový obchod (E-shop)

K provozu internetového obchodu používáme upravený systém Quick.Cart - buď ve volně dostupné verzi nebo s dokoupitelným rozšířením. Správné zvolení verze záleží především na Vašich potřebách. V současnosti provozujeme tři internetové obchody. Pokud by se dělaly "na míru" u jiných firem, stála by realizace pravděpodobně několik desítek tisíc. U nás to vyšlo na zlomek ceny. Jestliže Vás nabídka zaujala, podívejte se do referencí na již provozované internetové obchody. Rádi Vám uděláme předběžnou kalkulaci Vašeho projektu.

Za systém v základní verzi neplatíte vůbec nic - jedná se o volně dostupný produkt. Účtujeme Vám pouze práci spojenou se zprovozněním a editací vzhledu obchodu dle Vašeho přání. Samozřejmě je nutné aplikaci umístit na doménové jméno (název stránek) a webhosting (fyzický úložný prostor). Pokud budete potřebovat nafotit Váš sortiment zboží, rádi to pro Vás zajistíme. Stejně jako u tvorby webových stránek Vás varujeme před firmami, které si účtují vysoké měsíční poplatky za provoz! Pozor si dejte i na provize z prodeje. U nás se nic takového neplatí!

Instalace základní verze e-shopu + základní nastavení
Instalace základní verze e-shopu + vložení několika kategorií a produktů, konzultace s předvedením
Úprava systému nebo vytvoření specifického e-shopu na zakázku
Provoz doménového jména druhého řádu (něco.eu, něco.cz, něco.com) + webový prostor pro e-shop
Práce na vlastních webových stránkách
Práce na cizích webových aplikacích
Odborná práce na pobočce
Odborná práce u zákazníka
Doprava

1999 Kč
3999 Kč
dle náročnosti
cca 1000 Kč / rok
300 Kč / hod.
cca 400 Kč / hod.
300 Kč / hod.
500 Kč / hod.
8 Kč / km

Aktuálně spravujeme:

Nejsme plátci DPH.

TOPlist