Tvorba WWW stránek

Potřebujete vytvořit jednoduchou webovou prezentaci? Rádi byste prodávali svoje výrobky na internetu, ale komerční řešení internetových obchodů jsou příliš nákladná? Máme pro Vás výhodná řešení.

Potřebuji webové stránky

Našim cílem je vytvořit uživatelsky přehledné a cenově dostupné webové stránky. Pokud máte ke tvorbě Vaší internetové prezentace omezené prostředky, využijte našich služeb. Umíme šetřit na správných místech, takže i s minimem prostředků můžeme vytvořit pěkný profil Vaší firmy. Nenechte se nalákat na tvorbu webu zdarma u konkurenčních firem. Mnohdy je služba podmíněna platbou vysokých měsíčních poplatků, které by jednorázovou investici zaplatily hned několikrát. U nás jsou roční poplatky za provoz minimální a slouží pouze k registraci doménového jména (adresa stránek) a webhostingu (fyzický úložný prostor).

Webové stránky děláme dynamické, takže všechny rubriky lze pomocí administrace editovat. Můžete si tak dávat na stránky libovolně často novinky nebo například upravovat neaktuální informace bez toho, aniž byste za tyto úkony platili. Všechny vytvořené stránky jsou umístěny na Vámi vybranou doménu druhého řádu - nazevdomeny.cz (česká), nazevdomeny.com (mezinárodní) nebo nazevdomeny.eu (Evropská unie).

Vytvoření webové prezentace - mini (4 strany) + pomoc s doménou a hostingem
Vytvoření webové prezentace - standart (do 10 stran) + pomoc s doménou a hostingem
Vytvoření složitější prezentace včetně fotogalerií, formulářů a zakázkového designu
Provoz doménového jména druhého řádu (něco.eu, něco.cz, něco.com) + webový prostor
Práce na vlastních nebo cizích webových stránkách
Odborná práce u zákazníka
Konzultace u nás na pobočce
Doprava

3000 Kč
5000 Kč
dle náročnosti
cca 600 Kč / rok (wedos.cz)
500 Kč / hod.
500 Kč / hod.
100 Kč / za každých 10 minut
8 Kč / km


Aktuálně spravujeme:

Nejsme plátci DPH.

TOPlist